У тешкој несрећи код Пала погинуле двије особе

11.08.2020. 20:37
1
ИЗВОР: srpskainfo

На дијелу пута Љубогошта - Пале, у мјесту Каловита брда вечерас је у 19 часова дошло до саобраћајне несреће са смртним исходом у којој су учествовала два возила, речено је из Министарства унутрашњих послова Републике Срске.

Смртно су страдале двије особе, обје иницијала Д.Х. из Пала, а двије особе су повријеђене и превезене на Клинички центар Универзитета у Сарајеву, а према сазнању полиције нису животно угрожени, преноси "Кликс".

У току је увиђај који ће утврдити како је дошло до кобне несреће, на терену је и Хитна помоћ, а о свему је обавијештен и дежурни тужилац.

Из БИХАМК-а је речено да је на овом дијелу пута саобраћај обустављен и да се преусмјерава на алтернативни правац.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    NN 11.08.2020. 23:08
    I ko je sada kriv , ko ce odgovarati ?? Dvoje djece neduzne ostadose bez roditelja 😢😢 pa se mi Ljudi nervirajmo oko gluposti , zivot brzo prodje nikad ne znamo kako Nam je zapisano
Повезане вијести
Пале: Почиње „Мјесец даривања - помозимо заједно“ за Мају и Луку Пале: Почиње „Мјесец даривања - помозимо заједно“ за Мају и Луку
Сенка Јујић у посјети Палама: Разговор о сарадњи и развојним пројектима Сенка Јујић у посјети Палама: Разговор о сарадњи и развојним пројектима
Пале: За санацију школа 26.000 КМ, за комби 20.000 КМ Пале: За санацију школа 26.000 КМ, за комби 20.000 КМ
Најчитаније
  • Прича Момa Капора за све који цијели живот нешто чекају
    11h 25m
    53
  • Како је настајало Источно Сарајево (II дио)
    14h 28m
    3
  • Подизање Хиландара из пепела: Годишњица пожара и велика обнова немањићке задужбине (ВИДЕО)
    14h 58m
    54
  • Регистрација возила поново поскупљује
    12h 59m
    0
  • Десеторо убијених Тешановића - симбол страдања Срба у Сарајеву
    18h 59m
    2