У Тилави људи преко ноћи постали неспособни

02.10.2022. 14:09
4
ИЗВОР: katera.news

На гласачком мјесту Тилава у Источном Новом Сарајеву у великом броју случајева користи се помоћ другог лица код гласања, што није уобичајена пракса.

Занимљиво је да остали мјештани овог насеља препознају комшије који су, како истичу, до јуче били самостални и потпуно способни, а данас на изборе иду уз пратњу.

Слика

Да је ријеч о још једној изборној „досјетци“ потврђује нам и изјава доктора Милоша Косорића који истиче да су издате само три потврде за лица којима је потребна помоћ при гласању.

Међутим на гласачком мјесту се појавило више десетина фалсификованих налаза, а посматрачи су на том изборном мјесту уложили примједбу.

Коментари 4
  • Generic placeholder image
    Анонимно 02.10.2022. 19:59
    Od sad se zove Kilava.
  • Generic placeholder image
    Mirce 02.10.2022. 17:52
    Ljudi su nesposobni od cca.2000te.
  • Generic placeholder image
    Voxpopuli 02.10.2022. 16:44
    Zanimljivo da svi kad udju da glasaju kažu da slabije vide i da su obnevidjeli,kakvo namje biracko tijelo tako nam je sve ostalo.Ko je dobro naplatio svoj glas svaka mu čast.
  • Generic placeholder image
    Рођо 02.10.2022. 14:52
    Сје.али се копајући кромпире, крадући шуму, берући гљиве, ринтајучи за Клошарћевог саветника, онога што се школово у Њемаћкој. Сад ваља за њих и гласат.
Повезане вијести
СРД ''Жељезница'' домаћин скупштине Спортско-риболовног савеза Републике Српске СРД ''Жељезница'' домаћин скупштине Спортско-риболовног савеза Републике Српске
Сутра почиње фестивал хармонике „Акордеон арт плус“ у Источном Сарајеву Сутра почиње фестивал хармонике „Акордеон арт плус“ у Источном Сарајеву
Потписан Меморандум о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву Потписан Меморандум о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Промовисано девет доктора наука Универзитета у Источном Сарајеву (ФОТО)
    17h 14m
    1
  • Вечерас промоција књиге „Увијек први“ у Културном центру Пале
    21h 14m
    0
  • Предавање Мухарема Баздуља сутра у Галерији „Жарко Видовић“
    18h 19m
    0
  • КМФ „Јахорина“ поражен у финалу, Којић упутио честитку за одличну сезону
    20h 49m
    0
  • Данас потписивање Меморандума о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву
    21h 8m
    1