У току акција "Вектор", претреси на подручју Фоче, Хан Пијеска, Источног Сарајева

30.03.2021. 08:33
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској у току је акција "Вектор" у оквиру које се врше претреси на 25 локација код 26 лица на подручју Фоче, Хан Пијеска и Источног Сарајева с циљем лишења слободе за кривична дјела превара, прање новца и изнуда путем друштвених мрежа, речено је Срни у МУП-у Српске.

Полицијски службеници МУП-а Српске оперативну акцију проводе под надзором Окружног јавног тужилаштва Требиње.

Оперативна акција "Вектор" проводи се на подручју Републике Српске ради лишења слободе лица која су починила кривична дјела превара, прање новца и изнуда посредством друштвених мрежа.

Коментари 0
Повезане вијести
Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића
Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола
ПУ Источно Сарајево: Новогодишња ноћ протекла мирно ПУ Источно Сарајево: Новогодишња ноћ протекла мирно
Најчитаније
  • Посна мимоза салата
    1h 53m
    0
  • Мала збирка фотографија југословенских дочека нових година (ФОТО)
    8h 58m
    30
  • Рогатица: Ухапшени због напада и разбојништва над радником шумског газдинства
    8h 50m
    0
  • Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола
    12h 3m
    0
  • Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића
    8h 48m
    0