У току други круг гласања за роман "Сами на свијету" Жељка Пржуља

29.12.2020. 18:07
1
ИЗВОР: Катера

У току је други круг такмичења за најбољи роман, које је у онлајн верзији организовала Централна градска јавна библиотека "Мајаковски" из Санкт Петербурга.

У трци за прво мјесто су тренутно наш књижевник и писац Жељко Пржуљ из Источног Сарајева, те Литванка Dalia Staponkutė. Све што је потребно јесте да на линку испод отворите страницу поменуте библиотеке и под ознаком "Република Српска" на руском језику, пронађете име Жељка Пржуља (рус. Желько Пржуль), штрихирате квадратић испред имена и на крају листе кликнете на Голосовать.

Гласати може на линку испод:

https://pl.spb.ru/lib/projects/pages/readers-2020/poll/?fbclid=IwAR2fAd7_KLuBeAPd0C01Jn_V2IuS7tYxC225R9JU-jokLzibSWNv6s_J0uE

 

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    mladen kapor 30.12.2020. 14:22
    upravo je obavljeno kućno glasanje . čestitam želimire . Pozdrav
Повезане вијести
Пут у снијегу Пут у снијегу
Руски научници направили облогу од зечје коже за зарастање рана Руски научници направили облогу од зечје коже за зарастање рана
У суботу почиње манифестација „Момо Капор: чувар адресе“ У суботу почиње манифестација „Момо Капор: чувар адресе“
Најчитаније
  • Егзодус Срба из Сарајева 1996. године (ВИДЕО)
    21h 16m
    4
  • Пут у снијегу
    16h 9m
    0
  • Годишњица убиства породице Радосављевић у Дарувару: Убица српске породице смије се у лице тетки мртве дјеце
    16m
    0
  • Додјела бесповратних средстава за суфинансирање пројеката из области енергетске ефикасности у стамбеним објектима
    18h 45m
    0
  • Доктори у Српској и након повећања плата далеко иза колега у ФБиХ
    18h 13m
    1