Убио конобара јер је дуго чекао сендвич

18.08.2019. 09:19
0
ИЗВОР: СРНА

Незадовољни гост убио је конобара у ресторану недалеко од Париза љут јер је чекао на сендвич.

Двадесетседмогодишњи конобар је убијен синоћ хицем из пиштоља у источном париском предграђу Ноази-ле-Гран, преноси АФП. 

Нападач, за кога су очевици рекли да је побјеснио јер му сендвич није припремљен довољно брзо, побјегао је са лица мјеста. 

Полиција је отворила истрагу.

Коментари 0
Повезане вијести
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Преминула жена коју је јутрос ранио супруг Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    3h 37m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    2h 17m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    18h 34m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    18h 59m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    3h 17m
    0