Убио супругу па себе, тијела пронађена у штали

22.08.2022. 11:06
0
ИЗВОР: glassrpske.com

У тузланском приградском насељу Љепунице полиција је јутрос пронашла два беживотна тијела, а портал "Кликс" сазнаје да је мушкарац убио супругу, након чега је извршио самоубиство.

Портпарол Управе полиције Министарства унутрашњих послова (МУП) Тузланског кантона Амра Капиџић је потврдила да су данас око 9.20 часова службеници Полицијске станице Запад примили пријаву да се чују два до три пуцња из помоћног објекта куће лоциране у Тузли.

- Изласком службеника полиције на мјесту догађаја затечена су два беживотна тијела, а дежурни љекар је констатовао смрт - прецизирала је Капиџић за "Кликс".

Према незваничним информацијама, ријеч је о супружницима чија су тијела пронађена у штали у непосредној близини куће.

Досадашњом истрагом је утврђено да је мушкарац убио супругу, након чега је извршио самоубиство.

Мотиви ове трагедије за сада нису познати, а увиђај ће на мјесту догађаја извршити службеници Управе полиције МУП-а ТК.

Коментари 0
Повезане вијести
Убиство судије Илића Убиство судије Илића
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
Најчитаније
  • Гојковић реаговао на изјаву Ћосића о инциденту у дискотеци „Енигма“
    23h 57m
    5
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    17h 20m
    1
  • Источно Ново Сарајево: Потписани уговори са 73 привредника
    22h 33m
    0
  • Источна Илиџа: Јавни позив за додјелу једнократне новчане помоћи за трошкове боравка дјеце у вртићима
    23h 26m
    1
  • Источна Илиџа: Обавјештење о суфинансирању набавке школског прибора
    23h 5m
    0