Ученице ОШ „Петар Петровић Његош“ најбоље на општинском такмичењу Црвеног крста

18.11.2021. 19:03
0
ИЗВОР: Катера

У  просторијама Општине Источна Илиџа данас је организовано општинско такмичење Покрет познавања Црвеног крста“ на којем су учествовали ученици основних школа са подручја ове општине.

Слика

На такмичењу су учествовале три екипе из основних школа “Петар Петровић Његош, “Јован Дучић” и “Алекса Шантић, а прво мјесто су освојиле Лана Драгићевић, Николина Радовић и Александра Гајић, ученице Основне школе „Петар Петровић Његош“ и чланице секције Црвеног крста.

- Освајањем првог мјеста наше ученице су стекле право да учествују на регионалном такмичењу "Мисли мине" које ће бити одржано 23. новембра у нашој школи – рекли су за Катеру из Основне школе "Петар Петровић Његош" у Источној Илиџи.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Aкција добровољног давања крви у уторак у Источном Сарајеву Aкција добровољног давања крви у уторак у Источном Сарајеву
Црвени крст Српске деценијама ослонац грађанима у невољи: Хуманисти у тишини Црвени крст Српске деценијама ослонац грађанима у невољи: Хуманисти у тишини
Каратистима „Игмана“ прво мјесто у Милићима Каратистима „Игмана“ прво мјесто у Милићима
Најчитаније
  • Зашто је сваки Немањић био Стефан?
    2h 24m
    0
  • Возач тешко повријеђен у саобраћајној незгоди у мјесту Каловита Брда
    23h 33m
    0
  • Заборављени коријени: Манастир Вардиште - Вишеград (ВИДЕО)
    2h 23m
    0
  • Потврђена оптужница против мушкарца због уцјене у Палама
    21h 40m
    0
  • Како је Наполеон прогласио Карађорђа највећим војсковођом
    14h 26m
    3