Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ освојили злато на Регионалном такмичењу у кошарци

21.03.2023. 08:35
0
ИЗВОР: katera.news

Ученици Средњошколског центра „Источна Илиџа“ освојили су злато на Регионалном такмичења у кошарци, које је одржано у Вишеграду.

За најбољег играча турнира проглашен је Лука Сикираш, док је најбоља кошаркашица Јелена Крајшумовић.

Најбољи стријелац турнира је Матија Обреновић.

- Ученике су спремали професори Желимир Милошевић и Марко Кувач. Честитамо и желимо им срећу у даљим такмичењима – навели су из Средњошколског центра „Источна Илиџа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“ Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“
Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО) Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО)
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    18h 54m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    17h 5m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    9h 32m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    20h 37m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    21h 51m
    0