Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ освојили злато на Регионалном такмичењу у кошарци

21.03.2023. 08:35
0
ИЗВОР: katera.news

Ученици Средњошколског центра „Источна Илиџа“ освојили су злато на Регионалном такмичења у кошарци, које је одржано у Вишеграду.

За најбољег играча турнира проглашен је Лука Сикираш, док је најбоља кошаркашица Јелена Крајшумовић.

Најбољи стријелац турнира је Матија Обреновић.

- Ученике су спремали професори Желимир Милошевић и Марко Кувач. Честитамо и желимо им срећу у даљим такмичењима – навели су из Средњошколског центра „Источна Илиџа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“ Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“
Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО) Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО)
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    18h 0m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    11h 59m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    10h 5m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    18h 56m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 37m
    0