Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ освојили злато на Регионалном такмичењу у кошарци

21.03.2023. 08:35
0
ИЗВОР: katera.news

Ученици Средњошколског центра „Источна Илиџа“ освојили су злато на Регионалном такмичења у кошарци, које је одржано у Вишеграду.

За најбољег играча турнира проглашен је Лука Сикираш, док је најбоља кошаркашица Јелена Крајшумовић.

Најбољи стријелац турнира је Матија Обреновић.

- Ученике су спремали професори Желимир Милошевић и Марко Кувач. Честитамо и желимо им срећу у даљим такмичењима – навели су из Средњошколског центра „Источна Илиџа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“ Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“
Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО) Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО)
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    13h 46m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    13h 32m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    14h 53m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    12h 9m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    13h 58m
    0