Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ освојили злато на Регионалном такмичењу у кошарци

21.03.2023. 08:35
0
ИЗВОР: katera.news

Ученици Средњошколског центра „Источна Илиџа“ освојили су злато на Регионалном такмичења у кошарци, које је одржано у Вишеграду.

За најбољег играча турнира проглашен је Лука Сикираш, док је најбоља кошаркашица Јелена Крајшумовић.

Најбољи стријелац турнира је Матија Обреновић.

- Ученике су спремали професори Желимир Милошевић и Марко Кувач. Честитамо и желимо им срећу у даљим такмичењима – навели су из Средњошколског центра „Источна Илиџа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“ Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“
Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО) Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО)
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    15h 32m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    12h 50m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    15h 55m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    19h 24m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    15h 0m
    0