Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ освојили злато на Регионалном такмичењу у кошарци

21.03.2023. 08:35
0
ИЗВОР: katera.news

Ученици Средњошколског центра „Источна Илиџа“ освојили су злато на Регионалном такмичења у кошарци, које је одржано у Вишеграду.

За најбољег играча турнира проглашен је Лука Сикираш, док је најбоља кошаркашица Јелена Крајшумовић.

Најбољи стријелац турнира је Матија Обреновић.

- Ученике су спремали професори Желимир Милошевић и Марко Кувач. Честитамо и желимо им срећу у даљим такмичењима – навели су из Средњошколског центра „Источна Илиџа“.

Коментари 0
Повезане вијести
Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“ Софија Пантелић – ученик генерације Средњошколског центра „Источна Илиџа“
Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО) Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО)
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    13h 4m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    19h 54m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    18h 54m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    19h 28m
    10
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    12h 17m
    0