Ученици СШЦ "Источна Илиџа" уживали у разговору са професорима Кнежевићем и Тодоровићем

05.12.2021. 20:31
1
ИЗВОР: Катера

Универзитетски професор Саша Кнежевић и професор у СШЦ "Источна Илиџа" Огњен Тодоровић вечерас су одржали предавање за ученике овог средњошколског центра.

Они су разговарали са ученицима и том приликом представили своја дјела, испричали занимљиве приче о њиховом настанку и инспирацији која их је пратила док су дјела настајала.

- Млади људи школе уживали су у разговору професорима Сашом Кнежевићем и Огњеном Тодоровићем. Овога пута мање професори, а више књижевници и приповједачи, они су открили своје тајне стваралаштва, рецепте за успјешна дјела и мотиве борбе за лијепу ријеч - навели су из СШЦ "Источна Илиџа".

  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: СШЦ "Источна Илиџа"

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sarax 06.12.2021. 10:16
    Ja reko' Mišo...
Повезане вијести
Универзитет у Источном Сарајеву 12. августа расписује други уписни рок Универзитет у Источном Сарајеву 12. августа расписује други уписни рок
Међународно љето за студенте УИС-а: Учешће на љетним школама широм Русије и Словеније Међународно љето за студенте УИС-а: Учешће на љетним школама широм Русије и Словеније
Нема интереса младих да студирају или одлазе ван Српске Нема интереса младих да студирају или одлазе ван Српске
Најчитаније
  • На данашњи дан се српска застава вијорила на Бијелој кући
    22h 49m
    4
  • „Веза између кока носиља и преноса струје на даљину - Тесла би завидио“
    22h 17m
    1
  • Земљотрес код Сарајева
    8h 13m
    0
  • Још три дана активан број 1416 за лијечење Драгана Мацана
    7h 13m
    0
  • Љубимци познатих умjетника: Пабло Пикасо и јазавичар Лумп
    3h 40m
    0