Удар грома направио велику материјалну штету на кући породице Матовић у Источној Илиџи (ФОТО)

16.07.2024. 09:00
2
ИЗВОР: katera.news

Због невремена које је синоћ задесило Источно Сарајево, на кућу породице Матовић у Касиндолу, усљед удара грома, пало је дрво.

Кућа се налази у Соколској улици 28 у Касиндолу у Источној Илиџи, а како су из ове породице навели за портал “Катера“, причињена је велика материјална штета.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљене фотографије

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Juka 16.07.2024. 18:20
    Sram te bilo na ovakvom komentaru. Lično sam bio ljudima ispred kuće. Komplet im je terasa uništena, plocice popucale, fasada uništena. I ti se našao pametan da nešto komentarišeš.
  • Generic placeholder image
    Kojo 16.07.2024. 13:36
    Kakva "velika" materijalna šteta, nigdje veze. Malo ograda pokidana, neznatna oštećenja. Ne valja "od muhe praviti međeta" i bez veze dizati paniku.
Повезане вијести
У јуну рођено 45 беба у породилишту Болнице „Србија“ У јуну рођено 45 беба у породилишту Болнице „Србија“
Лице из Источне Илиџе преварено за 5.200 КМ приликом куповине монтажне гараже Лице из Источне Илиџе преварено за 5.200 КМ приликом куповине монтажне гараже
Сутра годишњи концерт Црквеног хора „Кир Стефан Србин“ у Храму Светог Василија Острошког Сутра годишњи концерт Црквеног хора „Кир Стефан Србин“ у Храму Светог Василија Острошког
Најчитаније
  • Борбе на Трескавици 1995. године (ФОТО)
    18h 14m
    14
  • На данашњи дан умро велики Борислав Пекић: Српски писац који је свој живот посветио борби за слободу
    16h 52m
    0
  • Српска невјеста из Холивуда
    5h 2m
    0
  • Лице из Источне Илиџе преварено за 5.200 КМ приликом куповине монтажне гараже
    15h 40m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Из теретног возила украдени алат и каблови за струју
    15h 54m
    0