Ударио возилом пјешака и побјегао

08.01.2025. 08:57
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Мушкарац са повредама пронађен је синоћ поред магистралног пута у мјесту Дервента код Милића, а полицији се послије тога пријавило лице које је признало да је аутомобилом ударило пјешака, речено је Срни у Полицијској управи Зворник.

Полицији је у 18.00 часова пријављено да се поред коловоза у мјесту Дервента налази лице са повредама.

Након што је полиција изашла на лице мјеста, повријеђени је превезен на указивање прве помоћи у Дом здравља у Милићима, затим у Болницу у Зворник, а потом у Универзитетски клинички центра у Тузли.

Из полиције су навели да се Полицијској станици у Милићима послије 19.00 часова пријавило лице М.Т. које је признало да је аутомобилом ударило пјешака.

Ово лице је лишено слободе.

Коментари 0
Повезане вијести
Усвојен сет закона о повећању плата Усвојен сет закона о повећању плата
Ново поскупљење горива у Српској у наредним данима Ново поскупљење горива у Српској у наредним данима
Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв
Најчитаније
  • Протојереј Данило Дангубић: Наташини крстови
    3h 17m
    9
  • Јеромонах Георгије Станковић - Пост у савремено доба (ВИДЕО)
    16h 49m
    16
  • Дан кад су Срби поново изабрали праву страну историје - 27. март
    19h 55m
    12
  • Посна лазања са парадајз сосом
    3h 26m
    2
  • Усвојен сет закона о повећању плата
    18h 40m
    1