Удружење "Гробари Пале" организује још једну божићну хуманитарну акцију

03.12.2022. 12:19
0
ИЗВОР: katera.news

„Невоља је било и биваће. Околности не зависе увек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди, то само од нас зависи.”

Патријарх Павле

Удружење "Гробари Пале" и ове године организује божићну хуманитарну акцију с циљем прикупљања помоћи за социјално угрожене породице из ове локалне заједнице.

Из овог удружења су за портал Катера рекли да ни ове године неће заборавити своје суграђане, којима је помоћ потребна, па ће шесту по реду хуманитарну акција реализовати на Туциндан, 5. јануара 2023. године.

Они су позвали све људе добре воље да се одазову овој акцији и помогну удружењу у прикупљању новчаних средстава, али и хране, одјеће и обуће.

- У време божићних празника се увијек, јаче него иначе, суосјећамо са нашим суграђанима који су у социјалној потреби – истакли су из овог удружења.

За више информације можете контактирати Бојана Брчкала 065/651-685 и Дејана Вуковића 065/769-220.

Коментари 0
Повезане вијести
Обустављен саобраћај у Љубогошти на путу Сарајево-Пале Обустављен саобраћај у Љубогошти на путу Сарајево-Пале
Скуп олдтајмера 15. августа у Палама Скуп олдтајмера 15. августа у Палама
Црвени крст Источна Илиџа: За лијечење Драгана Мацана прикупљено више од 27.000 КМ Црвени крст Источна Илиџа: За лијечење Драгана Мацана прикупљено више од 27.000 КМ
Најчитаније
  • Правила облачења које треба да научите (ФОТО)
    8h 33m
    10
  • Дан када је у Београд стигао Муја (ФОТО)
    22h 27m
    13
  • Обустављен саобраћај у Љубогошти на путу Сарајево-Пале
    1h 54m
    0
  • Крађа у Хан Пијеску
    6h 26m
    0
  • Димитрије Савић освојио бронзу на Европском купу за јуниоре
    21h 11m
    0