Ухапшен је починилац масакра код Неготина

25.08.2019. 09:33
0
ИЗВОР: Srpska.info

Полиција је ухапсила Давора П. (35) из Јабуковца због сумње да је убио Рају Казимировића и чланове његове породице у овом мјесту, екслузивно сазнаје Blic.

Према сазнањима, мотив суровог убиства четворо мјештана Јабуковца је пљачка.

Подсјетимо, четвороструко убиство догодило се 7. августа у околини Неготина, када су из пиштоља убијени Раја Казимировић (72), његова мајка Драгица (93), сестра Љубинка Оприкић (76) и сестричина Драгана Јозељић (53).

У жртве је испаљено 10 хитаца, а током истраге полиција је привела више од 10 људи.

Како је Blic писао, осим што је на десетине мјештана и познаника Казимировића саслушано, њих 20 је чак и полиграфски испитивано. Егзекутори су, према налазима из истраге, у жртве пуцали из два оружја, у Рају и сестру пуцано је из једног пиштоља, а у мајку и сестричину из другог. Раја је убијен на тракторском сједишту, а жене испред трема, односно поред кућног степеништа. Убице су женама, након што су им пуцали у главу, лица прекрили крпама.

Коментари 0
Повезане вијести
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Преминула жена коју је јутрос ранио супруг Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    21h 49m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    23h 6m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    23h 27m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    13h 37m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    14h 40m
    3