Uhapšen je počinilac masakra kod Negotina

25.08.2019. 09:33
0
IZVOR: Srpska.info

Policija je uhapsila Davora P. (35) iz Jabukovca zbog sumnje da je ubio Raju Kazimirovića i članove njegove porodice u ovom mjestu, eksluzivno saznaje Blic.

Prema saznanjima, motiv surovog ubistva četvoro mještana Jabukovca je pljačka.

Podsjetimo, četvorostruko ubistvo dogodilo se 7. avgusta u okolini Negotina, kada su iz pištolja ubijeni Raja Kazimirović (72), njegova majka Dragica (93), sestra Ljubinka Oprikić (76) i sestričina Dragana Jozeljić (53).

U žrtve je ispaljeno 10 hitaca, a tokom istrage policija je privela više od 10 ljudi.

Kako je Blic pisao, osim što je na desetine mještana i poznanika Kazimirovića saslušano, njih 20 je čak i poligrafski ispitivano. Egzekutori su, prema nalazima iz istrage, u žrtve pucali iz dva oružja, u Raju i sestru pucano je iz jednog pištolja, a u majku i sestričinu iz drugog. Raja je ubijen na traktorskom sjedištu, a žene ispred trema, odnosno pored kućnog stepeništa. Ubice su ženama, nakon što su im pucali u glavu, lica prekrili krpama.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ubistvo u Nišu Ubistvo u Nišu
Osumnjičeni napadač na Kirka identifikovan Osumnjičeni napadač na Kirka identifikovan
Pronađeno oružje kojim je ubijen Čarli Kirk Pronađeno oružje kojim je ubijen Čarli Kirk
Najčitanije
  • Pokolj na Vozući i zahvalnost Alije Izetbegovića mudžahedinima
    10h 54m
    16
  • Šućur: Ključni faktori za svaki uspjeh su trud, dobra organizacija i jasni prioriteti
    6h 32m
    0
  • Petar Drugi Karađorđević: Posljednji srpski i jugoslovenski kralj
    11h 3m
    1
  • Kojić ugostio svjetsku vicešampionku Zoranu Mijović
    8h 24m
    0
  • Punjene lisnate lađice
    10h 14m
    0