Ухапшен јер је лажно пријавио да су постављене бомбе у кафани

22.08.2023. 10:59
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полиција је ухапсила И.Ђ. из Дервенте јер је лажно пријавио да су у једном угоститељском објекту у том граду постављење двије експлозивне направе - бомбе.

Како наводе из Полицијске управе Добој, полиција из Дервенте ухапсила је И.Ђ. јуче око 20 часова због сумње да је извршио кривично дјело лажно пријављивање.

- Поступајући по пријави од 17. августа да су у једном угоститељском објекту у Дервенти постављење двије експлозивне направе-бомбе, полиција је на основу наредбе Основног суда Дервента претресла И.Ђ. и куће коју користи за становање - наводе из полиције и додају да је том приликом престреса пронађени и одузети предмети који се могу довести у везу са извршењем наведеног кривичног дјела.

Коментари 0
Повезане вијести
Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја
У Великој Британији сваки мјесец хапсе хиљаду педофила У Великој Британији сваки мјесец хапсе хиљаду педофила
У Источном Сарајеву ухапшено лице за којим се трагало због покушаја убиства У Источном Сарајеву ухапшено лице за којим се трагало због покушаја убиства
Најчитаније
  • Трагична судбина српске принцезе која је имала веома необично име
    3h 26m
    0
  • Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи
    5h 48m
    4
  • Егзодус сарајевских Срба остаје трајна опомена и свједочанство страдања
    22h 47m
    5
  • Митрополит Хризостом: Хвала сарајевским Србима за стварање Републике Српске
    22h 12m
    1
  • У Рогоушићима гори сува трава и ниско растиње, ватрогасци на терену
    23h 25m
    0