Ухапшен јер је пијан напао полицајца

19.01.2025. 11:27
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Министарства унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево ухапсили су мушкарца чији су иницијали Г.Б. /32/ из Брезе јер је под дејством алкохола напао полицајца.

Он је ухапшен јуче ујутру приликом контроле возила у саобраћају, а на терет му се ставља кривично дјело напад на службено лице.

О свему је обавијештен дежурни тужилац, а ухапшени је предат у просторије за задржавање, саопштено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Наранџасто упозорење због високе температуре, почетак августа изнад 40 степени Наранџасто упозорење због високе температуре, почетак августа изнад 40 степени
Појачан саобраћај на граничним прелазима, у јулу 1.766.647 возила Појачан саобраћај на граничним прелазима, у јулу 1.766.647 возила
БиХ и даље међу земљама са високим ризиком од дјечије парализе БиХ и даље међу земљама са високим ризиком од дјечије парализе
Најчитаније
  • Сутра Илиндански сабор фолклора у Мокром
    14h 22m
    2
  • ВиК Пале: Апел за рационалну потрошњу воде
    11h 55m
    2
  • Акција добровољног давања крви у понедјељак у Источној Илиџи
    14h 26m
    0
  • Предложен притвор за возача из Италије који је изазвао удес код Билеће
    4h 17m
    0
  • Сутра Илиндан
    14h 18m
    0