Ухапшен Сарајлија који је пуцао у ауто-сервису у Источом Сарајеву

11.04.2023. 10:10
2
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Сарајево, лишили су слободе лице иницијала А.Ј. из Сарајева - Кантон Сарајево, због основа сумње да је починио кривична дјела „Изазивање опште опасности“, „Фалсификовање исправе“ и „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

- Лице А.Ј. се сумњичи да је јуче у ауто-сервису у Источном Сарајеву испалио метак у под из ватреног оружја-пиштоља изазвавши опасност за присутне раднике. Такође, претресом лица пронађена су лична документа за која је провјерама утврђено да су фалсификована – саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, а у току је документовања предмета, након чега ће тужилаштву против осумњиченог  бити достављен извјештај о почињеним кривичним дјелима.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    A 11.04.2023. 20:32
    Dati primjer I njemu I ostalima za ubuduce...
  • Generic placeholder image
    Tamo neko 11.04.2023. 18:21
    To nam je novi komsija koji je kupio stan u Srpskom Sarajevu ili namjerava da kupi.Neka nam je dragi Bog na pomoci!!
Повезане вијести
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Болница „Србија“: Расписан конкурс за додјелу шест специјализација Болница „Србија“: Расписан конкурс за додјелу шест специјализација
У Палама јака киша и град величине љешника У Палама јака киша и град величине љешника
Најчитаније
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    16h 8m
    0
  • Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
    13h 6m
    3
  • Омаж великану, вајару Ђорђу Јовановићу
    41m
    0
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    23h 8m
    0
  • Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
    21h 32m
    0