Ухапшен због убиства у општини Рогатица

16.01.2022. 19:04
0
ИЗВОР: Катера

Полицијски службеници полицијске станице Вишеград лишили су слободе лице иницијала В.Ђ., због основа сумње да је починило кривично дјело “Нехатно лишење живота“.

Сумња се да је лице В.Ђ. дана 16.01.2022. године у пријеподневним часовима у мјесту Стари Брод, општина Рогатица, употребом ватреног оружја лишило живота лице С.Н.

У току је вршење увиђаја на лицу мјеста, од стране полицијских службеника Полицијске управе Источно Сарајево, уз присуство тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    11h 49m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    5h 48m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    3h 54m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    12h 45m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    1h 26m
    0