Ухапшена два лица из Сарајева због изнуде и насилничког понашања

15.04.2025. 17:57
1
ИЗВОР: srna.rs

Два лица ухапшена су данас у Сарајеву због изнуда, крађа и насилничког понашања.

Акцију је спровела Федерална управа полиције на Кошевском брду и Цигланама по налогу Тужилаштва Кантона Сарајево, а ухапшена су лица из Сарајева чији су иницијали М.Х. /33/ и Н.Е. /29/, јавили су федерални медији.

Извршени су претреси на три локације и пронађени предмети који се могу довести у везу са извршењем кривичних дјела.

Ухапшени су приведени у просторије Федералне управе полиције у Сарајеву одакле ће послије криминалистичка обрада бити предата Кантоналном тужилаштву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Roki 15.04.2025. 23:53
    Bagra! U zatvor pa se tamo nasilnički ponašajte ako smijete.
Повезане вијести
Противминско дјеловање: Нови закон, стара опасност Противминско дјеловање: Нови закон, стара опасност
Индекс загађења у Сарајеву достигао 205 - фудбалска утакмица прекинута због магле Индекс загађења у Сарајеву достигао 205 - фудбалска утакмица прекинута због магле
У БиХ лани 37 потенцијалних жртава трговине људима, највише малољетника У БиХ лани 37 потенцијалних жртава трговине људима, највише малољетника
Најчитаније
  • Сјећање на Веселина Пукету
    11h 12m
    3
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    9h 12m
    1
  • Рецепт за посне кифле
    19h 47m
    0
  • Mолитвa коју треба изговорити на Ваведење Пресвете Богородице
    19h 48m
    0
  • Од марта идуће године основица за борачки додатак четири и по марке
    13h 14m
    3