Ухапшена два лица због пљачке продавнице уз пријетњу шрафцигером

10.04.2022. 11:56
0
ИЗВОР: srna.rs

Сарајевска полиција ухапсила је два лица због сумње да су уз пријетњу шрафцигером извршили разбојништво над радницом и украли новац из продавнице "Меркатор" у општини Центар.

Полицији је пријављено да су синоћ у 19.40 часова два непозната мушкарца извршила разбојништво у "Меркатору" у Улици Јована Бијелића, о чему је обавијештен и дежурни тужилац у Тужилаштву Кантона Сарајево.

Радећи на расвјетљавању овог кривичног дјела полицијски службеници су у 21.40 и 22.40 часова ухапсили лица чији су иницијали Н.А. и Т.О. из Сарајева због основане сумње да су извршили разбојништво, саопштено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
  • Годишњица рођења Петра Кочића
    3h 37m
    0
  • Пале: Након свађе употријебљено ватрено оружје
    2h 9m
    3
  • Бесједа ученика Дамјана Бошковића о Видовдану
    22h 11m
    0
  • Сутра „Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву
    3h 4m
    0
  • МТБ тура на Борикама и ове године одушевила учеснике
    22h 29m
    0