Ухапшена лица због крађе у Источном Новом Сарајеву

19.05.2022. 11:37
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске управе Источно Сарајево радећи на расвјетљавању кривичних дјела „Тешка крађа“, извршених 11. и 14. 5. 2022. године у Источном Сарајеву, пронашли су и лишили слободе извршиоце.

Како су навели из ове полицијске управе ради се о лицима иницијала К.В, Д.Е. и З.М. из Сјеверне Македоније.

Лица се сумњиче да су наведених дана из два стана која се налазе у Хиландарској и Спасовданској улици у Источном Новом Сарајеву отуђили златни накит и већи износ новца.

На основу наредбе Основног суда у Сокоцу, извршен је претрес возила и стана који су користила наведена лица, и том приликом су пронађени и одузети предмети који се доводе у везу са извршењем кривичних дјела.

Лица су криминалистички обрађена и синоћ у 22.00 часа предата тужиоцу Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Дан отворених врата у ПУ Источно Сарајево (ФОТО) Дан отворених врата у ПУ Источно Сарајево (ФОТО)
Крв даровало 68 припадника Полицијске управе Источно Сарајево Крв даровало 68 припадника Полицијске управе Источно Сарајево
Хан Пијесак: Непознати починилац усмртио пса на имању Хан Пијесак: Непознати починилац усмртио пса на имању
Најчитаније
  • Ана Њего: Вођа побуне против лифераната 1917. године
    20h 12m
    13
  • Бора Станковић - "Сликар" пролазности живота и људске трагике
    3h 46m
    0
  • Пале: Лишено слободе лице због паљења возила
    2h 28m
    0
  • Навршила се годишњица варварског напада на породицу Старовлах у Палама
    3h 46m
    5
  • Усвојени закони о повећању плата
    17h 33m
    0