Ухапшени због наношења тјелесних повреда у Источном Новом Сарајеву

12.09.2022. 10:18
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Сарајево јуче су око 2.15 часова у улици Иве Андрића, у Источном Новом Сарајеву лишили слободе лица М.Л. и С.П. због основа сумње да су починили кривично дјело „Тешка тјелесна повреда“.

Из Полицијске управе Источно Сарајево наводе да се лица лишена слободе сумњиче да су наведене ноћи испред угоститељског објекта физички напала два лица из Источног Сарајева нанијевши им тјелесне повреде.

Повријеђеним лицима указана је љекарска помоћ у Јавној здравственој установи Болница „Србија“ у Источном Сарајеву, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, а у току је документовања предмет.

Након документовања предмета, тужилаштву ће против осумњичених бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    13h 44m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    13h 30m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    14h 51m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    12h 7m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    13h 56m
    0