Uhapšeni zbog nanošenja tjelesnih povreda u Istočnom Novom Sarajevu

12.09.2022. 10:18
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Istočno Novo Sarajevo juče su oko 2.15 časova u ulici Ive Andrića, u Istočnom Novom Sarajevu lišili slobode lica M.L. i S.P. zbog osnova sumnje da su počinili krivično djelo „Teška tjelesna povreda“.

Iz Policijske uprave Istočno Sarajevo navode da se lica lišena slobode sumnjiče da su navedene noći ispred ugostiteljskog objekta fizički napala dva lica iz Istočnog Sarajeva nanijevši im tjelesne povrede.

Povrijeđenim licima ukazana je ljekarska pomoć u Javnoj zdravstvenoj ustanovi Bolnica „Srbija“ u Istočnom Sarajevu, saopšteno je iz PU Istočno Sarajevo.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo, a u toku je dokumentovanja predmet.

Nakon dokumentovanja predmeta, tužilaštvu će protiv osumnjičenih biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Krađa u Sokocu, otuđen novac Krađa u Sokocu, otuđen novac
Istočno Sarajevo: Uhapšena dva lica Istočno Sarajevo: Uhapšena dva lica
U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge
Najčitanije
  • Policija MUP-a Kantona Sarajevo legitimisala hodočasnike iz Istočnog Sarajeva
    14h 42m
    0
  • Krađa u Sokocu, otuđen novac
    16h 53m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Lice lišeno slobode zbog droge
    17h 11m
    0
  • Marš „Besmrtnog puka“ u subotu na Palama
    7h 0m
    0
  • Danas sahrana Bobana Kusturića u Banjaluci
    19h 30m
    0