Ухапшено седам особа, пронађена дрога, пиштољи и муниција

12.03.2025. 17:11
1
ИЗВОР: srna.rs

Седам особа из Сарајева ухапшено је у оквиру полицијске акције "Коко" која се спроводи с циљем сузбијања трговине дроге, саопштено је из Тужилаштва Кантона Сарајево.

Припадници МУП-а Кантона Сарајево су на подручју општина Центар и Нови Град пронашли и одузели више од 400 грама кокаина, 300 грама марихуане, два пиштоља, муницију, дигиталну вагу, мобилне телефоне, новац и аутомобил "мерцедес".

Ухапшене су особе чији су иницијали В.Д, А.Ч, М.З, Д.Ђ, А.З, М.Б. и С.Т које су на на криминалистичкој обради у службеним просторијама Управе полиције МУП-а Кантона Сарајево.

Оперативна акција "Коко", резултат је вишемјесечне истраге Тужилаштва и МУП-а Кантона Сарајево.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sreten 13.03.2025. 08:27
    Samo dug i dobar zatvor, mnogo je kriminala u BiH, previše. Kriminalci i ubice se presuđuju na male zatvorske kazne i puštaju na slobodu. Sve živa korupcija i kriminal
Повезане вијести
Пуцњава на Башчаршији Пуцњава на Башчаршији
Земљотрес код Сарајева Земљотрес код Сарајева
Повратници из бољшевичког пакла Повратници из бољшевичког пакла
Најчитаније
  • Једно лице повријеђено у пуцњави у Спасовданској улици
    23h 42m
    26
  • “Олуја” – злочински подухват за елиминацију Срба из Хрватске
    10h 58m
    0
  • Лице рањено у пуцњави у Источном Новом Сарајеву пуштено из болнице
    7h 9m
    0
  • Потрага за лицем након пуцњаве у Источном Новом Сарајеву
    9h 53m
    1
  • Сокочанин ухапшен због посједовања пушке
    6h 35m
    0