Укључимо се у акцију „Један слаткиш, једно дијете“

09.12.2023. 10:18
0
ИЗВОР: katera.news

Акција „Један слаткиш, једно дијете“ Савјета ученика ЈУ Средње школе "28. јуни" трaдиционално се реализује сваке године у децембру.

Овогодишња акција траје од 13. до 15. децембра и наши суграђани ће, као и ранијих година, имати прилику да куповином слаткиша уљепшају празнике нашим најмлађим суграђанима.

Слаткише можете оставити у кутијама које се налазе у маркетима Оногошт, Бест, Корт, Конзум, Робот, Тропик и Power маркетима.

- Дарујте од срца и уљепшјте празнике нашим малишанима – поручили су из ове школе.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Миленко Филиповић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Миленко Филиповић
Борци Источног Сарајева захвалили екипи филма "Линија" Борци Источног Сарајева захвалили екипи филма "Линија"
Сјећање на дан када је Источно Сарајево било сложно за спас српских светиња Сјећање на дан када је Источно Сарајево било сложно за спас српских светиња
Најчитаније
  • Симо Антонић: Човјек који је прије више од стотину година владао свјетским троном у рвању
    17h 12m
    5
  • ЛИЧНОСТ ДАНА: Јован Дучић, један од највољенијих књижевника
    18h 34m
    0
  • Без напајања поједине трафостанице у пет општина
    13h 52m
    1
  • У Источном Старом Граду прикупљено 27 доза крви
    14h 44m
    0
  • Данило Илић, спона свих генерација младобосанаца
    12h 34m
    0