Уништен Ђоковићев мурал у Београду

05.09.2024. 20:20
2
ИЗВОР: nezavisne.com

Српски тенисер и најбољи икада који је држао рекет у рукама Новак Ђоковић током своје каријере је добио бројне мурале широм Србије, а онај у центру Београда је - уништен!

Годинама је Дедиње красио мурал на ком је Ђоковић, уз његов препознатљив поздрав ка публици, али и уз једну поруку која је стајала на овом зиду који је био у неколико боја, али и уз српску заставу.

“Твоје срце пише историју”, написано је на зиду, док је у срцу био и број један, који је симбол управо тога што је Ноле најбољи икада.

Међутим, тај зид је сада уништен, те је тако нестао и мурал Новаку Ђоковићу, преноси Телеграф.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    armagedon 06.09.2024. 12:23
    Sad je on veci srbin od momaka sa Kosara koji su vas branili od siptara ,Al smo glupa nacija Boze nas sacuvaj od samih sebe
  • Generic placeholder image
    Joka 05.09.2024. 21:01
    Jadan je onaj ko je ovo uradio!!Treba neko da ga odvede na lijecenje.
Повезане вијести
Осликан мурал војводи Славку Алексићу у Источном Новом Сарајеву Осликан мурал војводи Славку Алексићу у Источном Новом Сарајеву
Мистерија нестанка најбогатије Београђанке свих времена Мистерија нестанка најбогатије Београђанке свих времена
У Србији активно 35 пожара на отвореном У Србији активно 35 пожара на отвореном
Најчитаније
  • Бомбардовање касарне у Лукавици (ФОТО)
    10h 33m
    11
  • У Источном Новом Сарајеву одата почаст Ратку Младићу
    23h 59m
    0
  • Прије 96 годинa рођен блаженопочивши патријарх Иринеј
    22h 18m
    4
  • Велики број вјерника у литији прошао улицама Пала (ФОТО)
    23h 44m
    8
  • Од пепела до новог дома за тринаесточлану породицу Мајсторовић
    23h 31m
    0