Управа за индиректно опорезивање БиХ за најам возила даје 5,9 милиона КМ

24.09.2024. 18:44
0
ИЗВОР: capital.ba

Управа за индиректно опорезивање БиХ планира потрошити 5,9 милиона КМ за изнајмљивање 95 возила за потребе рада ове институције.

Како би реализовали овај план расписан је тендер који предвиђа најам возила различите вриједности од 50.000 КМ до 150.000 КМ, а који су подијељени у седам ЛОТ-ова.

Овим тендером је планирано да се возила изнајмљују на период од четири године за шта је УИО БиХ спрема годишње да издвоји 1,2 милиона КМ без ПДВ или 5.043.900 без ПДВ за четири године односно 5,9 милиона КМ са припадајућим порезима.

Један од услова у тендерској документацији је да возила буду нова и некориштена са гаранцијом од минимално четири године на мотор и лак, а 10 година на каросерију.

Понуђачи могу доставити понуду са све ЛОТ-ове или за оне за који су заинтересовани, а за сваки ЛОТ ће се дод‌јељивати посебан уговор

Рок за достављање понуда је 11. новембар, а критеријум за дод‌јелу уговора је економски најповољнија понуда.

Коментари 0
Повезане вијести
У ФБиХ до уторка ванредно хидролошко стање У ФБиХ до уторка ванредно хидролошко стање
У марту 19 позива са корисним информацијама У марту 19 позива са корисним информацијама
Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту
Најчитаније
  • Борбе у Подрињу - Зворник, Шековићи 1992.
    8h 16m
    8
  • Навршиле се 34 године од убиства српских полицајаца
    9h 52m
    26
  • Служено опијело Маринку Бјелици, оцу троје погинулих српских бораца
    13h 52m
    3
  • Данас сахрана Маринка Бјелице, оца који је у рату изгубио троје дјеце
    14h 51m
    0
  • Сахрањен Маринко Бјелица, отац који за отаџбину дао трoje дјеце
    9h 59m
    0