Ушао у клуб и моторком пријетио да пуштају његове пјесме

16.01.2023. 21:28
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Протекле суботе у вечерњим сатима у граду Дарувару на сјеверу Хрватске у једном угоститељском објекту одвијала се права драма.

Јавни ред и мир нарушавао је 40-годишњак који је био у алкохолизованом стању. Он је ушетао у један ноћни клуб носећи моторну пилу у руци, којом је пријетио ди-џеју који је забављао окупљене.

На пулт је ставио моторну пилу и рекао 23-годишњем ди-џеју да пушта пјесме које је наручио или ће разбити пулт. Понашање 40-годишњака узнемирило је окупљене који су позвали полицију.

Доласком полиције, мушкарац је приведен, те му је одузета моторна пила. Потом је смјештен у посебне просторије полиције до отријежњења.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Реакција начелника Којића на оптужбе премијера Минића (ВИДЕО)
    8h 5m
    0
  • Машински факултет у Источном Сарајеву промовисао 19 дипломираних инжењера и мастера машинства (ФОТО)
    12h 24m
    0
  • До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија”
    11h 12m
    2
  • Вечерас годишњи концерт ученика Средње музичке школе у Источној Илиџи
    10h 46m
    0
  • Светиња сутра на постољу, вјерници ће моћи да приме благослов
    15h 52m
    0