Успјешно спроведена кампања „Безбједна вожња у зимским условима 2025“ у Рогатици

11.11.2025. 21:02
0
ИЗВОР: katera.news

Ауто-мото савез Републике Српске, у сарадњи са Ауто-мото друштвом Рогатица, Министарством саобраћаја и веза, Министарством унутрашњих послова Републике Српске и друштвено одговорном компанијом „Оптима“, од 29. октобра до 18. новембра организује бесплатне контроле техничке исправности моторних возила у више градова широм Републике Српске.

Слика

                                                         Фото: Уступљена фотографија
Једна од тих контрола данас је спроведена и у Рогатици.

Од 13.00 до 15.00 часова, на пункту поред Нестро пумпе, возачи су могли да обаве основну контролу својих возила.

Вршена је провјера сигнализација, пуњење акумулатора, дубина шаре на пнеуматицима, као и ниво различитих течности неопходних за безбједну вожњу у зимским мјесецима.

Слика

                                                         Фото: Уступљена фотографија
Из Ауто-мото друштва Рогатица истичу да је данашња акција протекла веома успјешно и да возачи већином улазе у зимски период добро припремљени.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Усвојен Нацрт ребаланса буџета Рогатица: Усвојен Нацрт ребаланса буџета
Обиљежене 32 године од страдања припадника Војске Републике Српске у Месићима Обиљежене 32 године од страдања припадника Војске Републике Српске у Месићима
Рогатичанин ухапшен због крађе бицикла Рогатичанин ухапшен због крађе бицикла
Најчитаније
  • Српски цвијет изузетне љепоте ставите на ревер и будите поносни
    12h 53m
    1
  • Крај Првог свјетског рата – 11. новембар 1918. године
    14h 17m
    5
  • Кречар: Aбазовић у тренутку несреће био у стадијуму тешког пијанства
    7h 38m
    0
  • Шта то бјеше 6. новембра 1918?
    8h 14m
    12
  • Данас Свјетски дан самаца
    14h 22m
    0