Вакцинисана готово половина полицајаца ПУ Источно Сарајево

30.07.2021. 11:27
0
ИЗВОР: СРНА

Са данашњим даном готово 50 одсто полицијских службеника Полицијске управе Источно Сарајево биће вакцинисано, а тај темпо биће настављен, изјавио је Жељко Маричић, начелник Одјељења за општи криминалитет, сектор криминалистичке полиције при овој управи.

Маричић је новинарима у Источном Сарајеву данас рекао да је организовано вакцинисање 38 полицијских службеника, тако да ће укупно бити имунизовано 159 припадника Полицијске управе.

- Апелујемо на све полицијске службенике, као и на грађане који се до сада нису вакцинисали, да то учине што прије како би се заштитили од најављеног новог таласа пандемије - поручио је Маричић.

Руководилац Регионалног центра Источно Сарајево Института за јавно здравство Републике Српске Владо Мијовчић потврдио је новинарима да је јутрос вршена вакцинација запослених у предузећу "М:тел".

- Током дана биће настављени дани отворених врата како би било вакцинисано што више грађана, осигураника Републике Српске, који су заинтересовани за овај поступак - рекао је Мијовчић.

Мијовчић је рекао да је на подручју Сарајевско-романијске регије прву дозу вакцине до сада примило 16.102 грађана, а ревакцинисано је више од 8.500 лица.

Коментари 0
Повезане вијести
Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ! Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ!
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    2h 12m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    6h 17m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    7h 13m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    8h 15m
    0