Вашингтон увео санкције Вулину

11.07.2023. 17:00
0
ИЗВОР: srna.rs

Министарство финансија САД увело је санкције директору Безбедносно-информативне агенције /БИА/ Србије Александру Вулину, јавља РИА Новости.

Одлука о увођењу санкција Вулину објављена је на интернет страници америчке Канцеларије за контролу страних средстава.

Вулин је раније вршио дужност министра унутрашњих послова, а прије тога и министра одбране Србије.

Он је на функцију директора БИА-е именован у децембру.

Коментари 0
Повезане вијести
Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен
Укинута америчка поморска блокада Ирана Укинута америчка поморска блокада Ирана
Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    21h 56m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    15h 55m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 1m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    22h 52m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 33m
    0