Вашингтон увео санкције Вулину

11.07.2023. 17:00
0
ИЗВОР: srna.rs

Министарство финансија САД увело је санкције директору Безбедносно-информативне агенције /БИА/ Србије Александру Вулину, јавља РИА Новости.

Одлука о увођењу санкција Вулину објављена је на интернет страници америчке Канцеларије за контролу страних средстава.

Вулин је раније вршио дужност министра унутрашњих послова, а прије тога и министра одбране Србије.

Он је на функцију директора БИА-е именован у децембру.

Коментари 0
Повезане вијести
Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен
Укинута америчка поморска блокада Ирана Укинута америчка поморска блокада Ирана
Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    6h 49m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    4h 53m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    3h 23m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    7h 3m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    6h 53m
    0