Вашингтон увео санкције Вулину

11.07.2023. 17:00
0
ИЗВОР: srna.rs

Министарство финансија САД увело је санкције директору Безбедносно-информативне агенције /БИА/ Србије Александру Вулину, јавља РИА Новости.

Одлука о увођењу санкција Вулину објављена је на интернет страници америчке Канцеларије за контролу страних средстава.

Вулин је раније вршио дужност министра унутрашњих послова, а прије тога и министра одбране Србије.

Он је на функцију директора БИА-е именован у децембру.

Коментари 0
Повезане вијести
Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен
Укинута америчка поморска блокада Ирана Укинута америчка поморска блокада Ирана
Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 11m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    16h 57m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 18m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    15h 34m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    13h 26m
    0