Вашингтон увео санкције Вулину

11.07.2023. 17:00
0
ИЗВОР: srna.rs

Министарство финансија САД увело је санкције директору Безбедносно-информативне агенције /БИА/ Србије Александру Вулину, јавља РИА Новости.

Одлука о увођењу санкција Вулину објављена је на интернет страници америчке Канцеларије за контролу страних средстава.

Вулин је раније вршио дужност министра унутрашњих послова, а прије тога и министра одбране Србије.

Он је на функцију директора БИА-е именован у децембру.

Коментари 0
Повезане вијести
Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен
Укинута америчка поморска блокада Ирана Укинута америчка поморска блокада Ирана
Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    18h 26m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    19h 43m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    20h 4m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    17h 48m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    11h 17m
    2