Вашингтон увео санкције Вулину

11.07.2023. 17:00
0
ИЗВОР: srna.rs

Министарство финансија САД увело је санкције директору Безбедносно-информативне агенције /БИА/ Србије Александру Вулину, јавља РИА Новости.

Одлука о увођењу санкција Вулину објављена је на интернет страници америчке Канцеларије за контролу страних средстава.

Вулин је раније вршио дужност министра унутрашњих послова, а прије тога и министра одбране Србије.

Он је на функцију директора БИА-е именован у децембру.

Коментари 0
Повезане вијести
Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен Америчке снаге надгледају Ормуски мореуз како би осигурале да остане отворен
Укинута америчка поморска блокада Ирана Укинута америчка поморска блокада Ирана
Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана Трамп: Наставак бомбардовања Ирана ако не буде споразума за 60 дана
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 40m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    20h 1m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 37m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    17h 19m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    20h 24m
    0