„Васкршње радости“ у Источној Илиџи 19. априла

06.03.2023. 18:51
0
ИЗВОР: katera.news

Друга по реду манифестација „Васкршње радости“ организоваће се у сриједу, 19. априла, на шеталишту „Др Миодраг Лазић“ у Источној Илиџи.

На манифестацији, коју организује Општинска организација Црвеног крста Источна Илиџа, учествоваће Средњошколски центар „Источна Илиџа“, основне школе „Алекса Шантић“, „Јован Дучић“ и „Петар Петровић Његош“, те предшколске установе „Игра ми је храна“, „Нова радост“ и „Машин свијет“.

Такмичење, на тему Васкрс, обухвата дисциплине најбољи литерарни рад, најбољи ликовни рад, најбољи штанд до петог разреда, најљепше јаје, најтврђе јаје и трчање са јајетом у кашици.

ОО Црвеног крста Источна Илиџа обезбиједиће скромне награде за све побједнике.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра избор за најуспјешније спортисте Источне Илиџе за 2025. годину Сутра избор за најуспјешније спортисте Источне Илиџе за 2025. годину
Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи
Одржан историјски час о култури сјећања и страдању сарајевских Срба Одржан историјски час о култури сјећања и страдању сарајевских Срба
Најчитаније
  • Егзодус Срба са Грбавице (ВИДЕО)
    8h 32m
    1
  • Како је настаjaло Источно Сарајево (IV дио)
    8h 51m
    55
  • Милош Обреновић - ратник, политичар, кнез
    8h 51m
    63
  • Фирма „Браћа Марјановић“ запошљава
    6h 41m
    0
  • Којић: Недопустиво одсуство највиших званичника са обиљежавања егзодуса сарајевских Срба
    23h 3m
    3