Ватрогасци из Источног Сарајева потресном поруком опростили се од младог колеге

15.07.2024. 10:21
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Никола Вељић (24), који је погинуо у саобраћајној несрећи код Пала, радио је као ватрогасац у Ватрогасној јединици Источно Сарајево, а од њега су се потресном поруком опростиле његове колеге.

- Веља наш, са великом тугом и невјерицом смо примили вијест о твом прераном одласку. Драги наш колега, пријатељу и брате, нека ти је вјечан спомен. Бог нека ти душу прости и подари рајско насеље - навели су из Ватрогасне јединице Источно Сарајево.

Из Ватрогасне јединице Источно Сарајево су за "Независне новине" потврдили да су у моменту удеса са Вељићем била још двојица ватрогасаца, од чега је један тешко повријеђен.

Из полиције су навели да се несрећа догодила на путу Сумбуловац - Подроманија, у мјесту Подкрајеви, општина Пале, јуче око 3.30, када је слетио голф којим је управљао Н.В.

- Н.В. је погинуо, док је А.К., сувозач у возилу, задобио тешке повреде, опасне по живот - рекли су из Полицијске управе Источно Сарајево.


 

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Сутра у Источном Сарајеву стратешки округли сто Санкт Петербург- Република Српска Сутра у Источном Сарајеву стратешки округли сто Санкт Петербург- Република Српска
Током викенда рођено 11 беба у Болници „Србија“ Током викенда рођено 11 беба у Болници „Србија“
Најчитаније
  • Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
    18h 20m
    4
  • Жељко Пржуљ – Владика (одломак)
    17h 12m
    0
  • „Корана ко рана“ – Страдање Срба у селу Рујница код Цазина (одломак)
    3h 2m
    0
  • Одржан Сајам Црвеног крста у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
    23h 31m
    1
  • У Српској сутра могуће локалне непогоде
    23h 6m
    1