Vatrogasci iz Istočnog Sarajeva potresnom porukom oprostili se od mladog kolege

15.07.2024. 10:21
0
IZVOR: nezavisne.com

Nikola Veljić (24), koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Pala, radio je kao vatrogasac u Vatrogasnoj jedinici Istočno Sarajevo, a od njega su se potresnom porukom oprostile njegove kolege.

- Velja naš, sa velikom tugom i nevjericom smo primili vijest o tvom preranom odlasku. Dragi naš kolega, prijatelju i brate, neka ti je vječan spomen. Bog neka ti dušu prosti i podari rajsko naselje - naveli su iz Vatrogasne jedinice Istočno Sarajevo.

Iz Vatrogasne jedinice Istočno Sarajevo su za "Nezavisne novine" potvrdili da su u momentu udesa sa Veljićem bila još dvojica vatrogasaca, od čega je jedan teško povrijeđen.

Iz policije su naveli da se nesreća dogodila na putu Sumbulovac - Podromanija, u mjestu Podkrajevi, opština Pale, juče oko 3.30, kada je sletio golf kojim je upravljao N.V.

- N.V. je poginuo, dok je A.K., suvozač u vozilu, zadobio teške povrede, opasne po život - rekli su iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.


 

Komentari 0
Povezane vijesti
Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević
Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije
U nedjelju obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa U nedjelju obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
Najčitanije
  • Episkop Nikolaj Velimirović na današnji dan proglašen svetim
    15h 3m
    4
  • Uhapšeno lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Ljubogošti
    14h 13m
    2
  • Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević
    11h 16m
    0
  • Na današnji dan proglašen Zakon o Vojsci Srpske
    15h 46m
    3
  • Dragana Droca iz Novog Goražda izabrana za najboljeg fotomodela na svijetu
    16h 17m
    2