Ватрогасци извукли беживотна тијела мајке, бебе и баке из смрсканог возила

30.09.2019. 21:56
0
ИЗВОР: Srpska.info

Ватрогасци су из олупине “пежоа” помоћу хидрауличних маказа извукли тијела двије жене и бебе, страдалих у стравичној несрећи у мјесту Зовик код Сарајева.

Како сазнаје Аваз страдале су мајка, беба и бака.

Породица се кретала из правца Хаџића према кући у Тарчину гдје су и живјели. Увиђај којим је руководио дежурни тужилац сарајевског тужилаштва трајао је пар сати, а саобраћај је био преусмјерен преко насеља Градац и аутопута А-1.

– На интервенцији је било пет ватрогасаца са два возила. Иако је наша мисија да спашавамо животе, овај пут нисмо успјели у томе. Ово је догађај који ће дефинитивно дуго оставити траг у нашим сјећањима – за Аваз је изјавио Мемагић Данис, замјеник командира ватрогасне јединце на Ступу.

Коментари 0
Повезане вијести
Пронађено тијело мушкарца у сарајевском насељу Добриња Пронађено тијело мушкарца у сарајевском насељу Добриња
Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
Традиционални Васкршњи концерт СПД „Слога“ у Храму Преображења Господњег Традиционални Васкршњи концерт СПД „Слога“ у Храму Преображења Господњег
Најчитаније
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    9h 31m
    0
  • Доктор Миодраг Лазић - анђео спаса за Србе преко Дрине
    16h 19m
    9
  • Пронађено тијело мушкарца у сарајевском насељу Добриња
    7h 29m
    0
  • Жене из Источног Сарајева чувају традицију и природне вриједности
    14h 52m
    0
  • Одржан васкршњи концерт у Храму Преображења Господњег у Сарајеву
    5h 49m
    0