Vatrogasci izvukli beživotna tijela majke, bebe i bake iz smrskanog vozila

30.09.2019. 21:56
0
IZVOR: Srpska.info

Vatrogasci su iz olupine “pežoa” pomoću hidrauličnih makaza izvukli tijela dvije žene i bebe, stradalih u stravičnoj nesreći u mjestu Zovik kod Sarajeva.

Kako saznaje Avaz stradale su majka, beba i baka.

Porodica se kretala iz pravca Hadžića prema kući u Tarčinu gdje su i živjeli. Uviđaj kojim je rukovodio dežurni tužilac sarajevskog tužilaštva trajao je par sati, a saobraćaj je bio preusmjeren preko naselja Gradac i autoputa A-1.

– Na intervenciji je bilo pet vatrogasaca sa dva vozila. Iako je naša misija da spašavamo živote, ovaj put nismo uspjeli u tome. Ovo je događaj koji će definitivno dugo ostaviti trag u našim sjećanjima – za Avaz je izjavio Memagić Danis, zamjenik komandira vatrogasne jedince na Stupu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama
Marija Ušćumlić najuspješnija kadetkinja na Kupu grada Sarajeva Marija Ušćumlić najuspješnija kadetkinja na Kupu grada Sarajeva
Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
Najčitanije
  • Grad Katera u Bosni
    9h 47m
    7
  • Mirončuk Sergej Aleksandrovič, ruski dobrovoljac koji je dao život za Republiku Srpsku (FOTO)
    2h 7m
    23
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    22h 17m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    10h 46m
    0
  • Izrečena presuda Kecmanovićima: Roditelji dječaka ubice idu u zatvor
    7h 53m
    0