Ватрогасци сјекли возило да извуку настрадалу жену

07.09.2019. 14:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

У тешкој саобраћајној несрећи која се догодила код Николичева на магистралном путу Бор – Зајечар погинула је жена, док су повријеђене двије особе.

Према првим информацијама, возач “фолксваген” директно се сударио с “дачиом”.

Очевидац несреће за српске медије тврди да је возач “фолксвагена” задобио пријелом лакта.

У “дачији” су били муж и жена. Мушкарац је извучен из аутомобила и хитно транспортован у зајечарску болницу. Несрећна жена остала је у аутомобилу, јер је нису могли извући.

Ватрогасци су изашли на мјесто несреће те су маказама за метал сјекли возило и, на концу, извукли настрадалу.

Љекари су на лицу мјеста два пута реанимирали жену, али је подлегла повредама.

Коментари 0
Повезане вијести
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 16m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    8h 6m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    9h 6m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    8h 40m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    10h 4m
    0