Вечерас велики хуманитарни концерт у Источном Сарајеву

13.09.2023. 15:04
0
ИЗВОР: katera.news

Хуманитарна организација „Срби за Србе“ вечерас организује велики хуманитарни концерт у дворани на Тргу Републике Србије у 19.00 часова.

На концерту, који се организује поводом славе Града Источно Сарајево, наступаће Бранка Зечевић, Максим Војводић, Српско пјевачко друштво „Слога“, те културно-умјетничка друштва „Бошко Вујадин“, „Братство“, „Јахорина“, „Младост“ и „Славија“.

Улазнице по цијени од 10 КМ могу се купити на билетарници дворане на дан концерта од 15.00 часова.

Новац прикупљен на концерту намијењен је за помоћ српским породицама са више дјеце на Косову и Метохији.

Коментари 0
Повезане вијести
Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље
„Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“ Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
Најчитаније
  • Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
    14h 21m
    6
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 213 година: Главу дао, али Крајину није
    4h 52m
    6
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    13h 25m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    3h 22m
    11
  • ,,Глас Црногорца“ 1888: Јадран је опет србинско море, с њега ће доћи за српство спас
    7h 37m
    0