Ветерани Славије славили на старту турнира "Бошко Вујадин"

30.06.2021. 11:25
0
ИЗВОР: sportdc.net

Утакмицама првог кола у групама Ц и Д настављен је Меморијал "Бошко Вујадин" у Касиндолу.

У првој утакмици вечери Компекс је савладао са 3:2 Ауто салон СКС. Повео је Компекс већ у првој минути утакмице голом Љубе Дилберовића, а то је, испоставиће се, био и коначан резултат првог полувремена. У првој минути наставка Жељко Васовић погађа за 1:1. Посљедњи период утакмице доноси преокрете. Прво Небојша Глоговац погађа за потпуни преокрет СКС-а, али Кузмановић враћа ствари на почетак и изједначује на 2:2.  Коначних 3:2 поставља у 39. минуту утакмице Милош Кошарац и доноси побједу Компексу.

Ветерани Славије су у другој утакмици доминирали над Пекаром Златно зрно у првом полувремену, али је Златно зрно исто тако имало своје шансе, погађало је два пута оквир гола, а одлично је бранио и Драган Мацан на голу Ветерана Славије кроз читаву утакмицу.  Одиграли су "соколови" на искуство, већ у 7. минути имали су 3:0 головима Бранислава Арсенијевића, Бојана Регоје и Немање Крешталице. Мирко Чампара преко читавог терена у посљедњој минути првог дијела погађа за 4:0, а Марко Пандуревић смањује у наредном нападу на 4:1. У другом полувремену Ветерани покушавају да смире игру, али им Пекара Златно зрно у самом финишу успјева запријетити. Прво на 4:2 смањује Дејан Дебелногић, али Бојан Говедарица још једним голом преко пола терена враћа на 5:2. Са два гола у самом финишу меча Јањић и Зимоњић смањују на 5:4, али времена за потпуни повратак није било, па су Ветерани Славије побједом кренули у турниру.

Посљедњи освајач турнира, екипа Кеопса, побиједом је кренула у одбрану трофеја. Савладали су са 2:1 Кафе Андиамо која се јако добро представила у првом колу. Кеопса је у вођство довео Немања Пушара, предност је удуплао Марко Тешановић, да би Петар Перишић смањио на 2:1 у 35. минуту, али то је било довољно само за коначан резултат утакмице.

За крај вечери остала је још једна изједначена утакмица. Састали су се КМФ Жељезница и Намјештај по мјери Фрги, а Фрги је славио побједу од минималних 1:0 голом Младена Перовића. Била је ово изузетно борбена утакмица, сјевале су шансе пред оба гола и права је штета што је виђен само један погодак.

КОМПЕКС – АУТО САЛОН СКС 3:2  (1:0)
Судије: Никола Тешановић и Немања Вујадин
Стријелци: 1:0 Дилберовић 1, 1:1 Васовић 21, 1:2 Глоговац 30, 2:2 Кузмановић 33, 3:2 Кошарац 39
Жути картони: -

КОМПЕКС: Масловарић, Радовић, Сукара, Кошарац, Тадић, Пророк, Шеховац, Кузмановић, Кукљев, Андрић старији, Андрић млађи, Дилберовић

АУТО САЛОН СКС:  Јамина, Васовић, Гојковић, Глоговац, Вучинић, Мишовић, Симанић, Домазет

ВЕТЕРАНИ СЛАВИЈЕ – ПЕКАРА ЗЛАТНО ЗРНО 5:4 (4:1)
Стријелци: 1:0 Арсенијевић 3, 2:0 Регоје 4, 3:0 Крешталица 7, 4:0 Чампара 20, 4:1 Пандуревић 20, 4:2 Дебелногић 26, 5:2 Говедарица 35, 5:3 Јањић 38, 5:4 Зимоњић 40

ВЕТЕРАНИ СЛАВИЈЕ: Мацан, Регоје, Ђерић, Радовановић, Дамјановић ,Крешталица, Грубачић, Чампара, Арсенијевић, Говедарица

ПЕКАРА ЗЛАТНО ЗРНО: Пајевић, Пандуревић, Минић, Дебелногић, Зимоњић, Бјелица, Јањић

КЕОПС – КАФЕ АНДИАМО  2:1 (1:0)
Стријелци: 1:0 Пушара 11, 2:0 Тешановић 29, 2:1 Перишић 35
Жути картони:  Лалић (Кафе Андиамо)

КЕОПС: Дивчић, Ћеха, Отовић, Пурковић, Шћепановић, Блажић, Тешановић, Пушара, Грабовац, Самарџић, Бјелица, Витковић

КАФЕ АНДИАМО: Јанковић, Мичић, Томашевић, Перишић, Ерцеговац, Лалић, Тешановић, Бичвић

КМФ ЖЕЉЕЗНИЦА – НАМЈЕШТАЈ ПО МЈЕРИ ФРГИ  0:1 (0:0)