ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење

08.02.2024. 09:36
0
ИЗВОР: katera.news

Из КП „Водовод и канализација“ Источно Сарајево обавјештавају потрошаче у улицама Бановић Страхиње (улази број 2, 4 и 6) и Трг краља Александра (улази број 7, 9 и 11), те ЈУ ОШ „Патар Петровић Његош“ да ће доћи до прекида у водоснабдијевању у периоду од 10.00 до 13.00 часова.

Из овог предузећа, као разлог прекида водоснабдијевања наводе санацију квара на ЛЖ цјевоводу 150 mm, те потрошаче моле за стрпљење и разумјевање.

Коментари 0
Повезане вијести
„Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија” До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија”
У недјељу „Trebević Trail“ трка У недјељу „Trebević Trail“ трка
Најчитаније
  • Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа
    1h 20m
    10
  • Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
    18h 6m
    0
  • Сутра почиње Петровски пост
    4h 55m
    0
  • Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци
    1h 33m
    2
  • Часном појасу Пресвете Богородице у Београду се поклонило више од 1,1 милион људи
    20h 30m
    0