Власник бензинске пумпе у Војковићима: Нема опасности од излијевања горива

07.11.2021. 12:34
5
ИЗВОР: N1

Власник бензинске пумпе САС у Војковићима, коју је угрозило клизиште, рекао је за N1 да не пријети еколошка катастрофа и да нема опасности од излијевања горива у ријеку.

- Резервоари горива нису угрожени, нема опасности од излијевања горива у Жељезницу - потврдио је за N1 власник бензинске пумпе САС у Војковићима Миодраг Стојановић.

Стојановић каже да се резервоари налазе након пумпе ако се креће из правца моста те да је тај дио сигуран.

- Ситуација са објектом је такође стабилна - потврдио је Стојановић за N1.

Додао је и да га је обишао директор Вода Републике Српске, те да ће се мост и објекат заштитити.

Подсјетимо, ова бензинска пумпа доспјела је у жижу јавности током поплава које су задесиле нашу земљу прије два дана, када је због клизишта пријетио пад у ријеку што би изазвало еколошку катастрофу.

Коментари 5
  • Generic placeholder image
    Korisnikzz 08.11.2021. 22:14
    Da je bogdom je odnjela, sam kopao, sam pao. Fala divnoj opstini, sto bijeda ostaje bijeda, tajkun ostaje tajkun. Dao mu dozvolu da pravi mini hidrocentrale, dozvolu da pravi objekat na nasip zemlji. Ovaki ce od nacelnika dobiti pola miliona, a bijeda ce moljakati svako mjesec dva za pomoc. Doguracemo sa ovom vlascu daleko.
  • Generic placeholder image
    Pipi 07.11.2021. 21:51
    Pod 1 - gradio na kliznom terenu, upozoravan, rekao "ma nece to mene zadesit"
    Pod 2 - sram i njega i civilnu zastutu, zbog dva kamiona kamena ljudima su pomocni objekti otisli u vodu, a gosn stipsi je 25 kamiona sipano, izricita naredba s vrha....dakle nije civilna zastita, preimenujte je u privatna zastita tajkuna (nek komsiji crkne krava, stara nasa).
    Pod 3 - da je imalo iko normalan u toj pumpi, bila bi zatvorena, evakuisana, obiljezena trakom zabranjen pristup...jok, u pumpi sve normala, pije se kafa, gleda tv, sve u fulu, cak lola kopa sa druge strane pumpe, polaze kablove za agregat koji je makao.....

    Sram bilo vlasnika, civilnu i svo rukovodstvo istocne ilidze
  • Generic placeholder image
    Mirce 07.11.2021. 21:29
    @Www da prilikom gradnje nije stedio (bas kao i u slucaju njihove mhe u krupcu) mozda bi se poplave drugacije odrazile???
  • Generic placeholder image
    Www 07.11.2021. 18:58
    Komentar, nigdje veze, dosta čovjeku njegovih problema, ne ponovilo se
  • Generic placeholder image
    Arkadijus 07.11.2021. 12:53
    Nek tuži onog ko mu je dao dozvolu za gradnju i tatu koji ga je napravio.
Повезане вијести
Ђорђе Дракул ученик генерације Основне школе „Алекса Шантић“ у Војковићима Ђорђе Дракул ученик генерације Основне школе „Алекса Шантић“ у Војковићима
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Сјећање на катастрофалне поплаве које су погодиле Српску и регион 2014. године Сјећање на катастрофалне поплаве које су погодиле Српску и регион 2014. године
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    14h 22m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    8h 21m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    6h 27m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    15h 18m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 59m
    0