Возилом се забили у стијену на Лапишници, има повријеђених (ФОТО)

12.03.2022. 13:21
0
ИЗВОР: СРНА

Двије особе повријеђене су данас када је њихово возило ударило у стијену у мјесту Лапишница, на магистралном путу Сарајево – Пале, потврђено је Срни у Министарству унутрашњих послова Кантона Сарајево.

Незгода се догодила у 11.30, када је аутомобил ударио у стијену.

Слика

Фото: Вибер/Полиција зауставља

Два лица, која су се налазила у аутомобилу, затражила су љекарску помоћ, рекли су из МУП-а.

Увиђај је у току, а саобраћај се одвија једном траком наизмјенично.

Коментари 0
Повезане вијести
Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    3h 59m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    2h 3m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    33m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    4h 13m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    4h 3m
    0