Врућине упалиле наранџасти метеоаларм у цијелој БиХ

14.08.2021. 18:28
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Наранџасто упозорење због најављене високе температуре за сутра је упаљено за цијелу Републику Српску и Федерацију БиХ, објавио је Метеоаларм.

Највиша температура, до 40 степени Целзијусових, најављена је за подручје Мостара.

Између 35 и 38 степени очекује се на подручју у сливу ријека Уна, Сана, Сава, преко Семберије, до Посавине, затим у регијама Бањалука, Фоча и Вишеград, за Требиње је најављена око 38 степени.

У сарајевској, тузланској и бихаћкој регији очекује се око 36, а у ливањској око 34 степена Целзијусова.

Наранџасто упозорење указује на опасно вријеме.

Данас је због високе температуре наранџасти метеоаларм упаљен за регије Тузла, Бихаћ, Сарајево, Вишеград, Мостар и Требиње.

Коментари 0
Повезане вијести
Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина
Наранџасто упозорење због временских неприлика Наранџасто упозорење због временских неприлика
Издат наранџасти метеоаларм: БиХ на удару олујног вјетра Издат наранџасти метеоаларм: БиХ на удару олујног вјетра
Најчитаније
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    23h 57m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    7h 18m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    7h 41m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    11h 10m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    4h 36m
    0