07.02.2023. 13:44
0
ИЗВОР: katera.news

Свечана церемонија проглашења најбољих мотоциклиста за 2022. годину одржана је претходног викенда у Београду, у организацији Мото савеза Србије.

Вук Ћајић из Рогатице окитио се низом награда, освојених у протеклој такмичарској сезони, те је у генералном пласману Отвореног шампионата Србије у мотокросу, у класи МX 85, млађани Вук заузео друго мјесто.

У доста бројнијој конкуренцији Алпе Адриа шампионата, такође у класи МX 85, Вук је освојио вицешампионску титулу.

Мотокрос клуб „Танаско Рајић“ из Чачка, за који Вук наступа, у конкуренцији „екипа 1“ освојио је другу, те трећу позицију у конкуренцији „екипа 2“.

- Почетак такмичарске сезоне је већ сљедећег мјесеца. У плану су трке националних шампионата Србије и БиХ, као и шампионата Балкана и Европе – најавили су из тима Вука Ћајића.