Вук Ћајић двоструки вицешампион

07.02.2023. 13:44
0
ИЗВОР: katera.news

Свечана церемонија проглашења најбољих мотоциклиста за 2022. годину одржана је претходног викенда у Београду, у организацији Мото савеза Србије.

Вук Ћајић из Рогатице окитио се низом награда, освојених у протеклој такмичарској сезони, те је у генералном пласману Отвореног шампионата Србије у мотокросу, у класи МX 85, млађани Вук заузео друго мјесто.

У доста бројнијој конкуренцији Алпе Адриа шампионата, такође у класи МX 85, Вук је освојио вицешампионску титулу.

Мотокрос клуб „Танаско Рајић“ из Чачка, за који Вук наступа, у конкуренцији „екипа 1“ освојио је другу, те трећу позицију у конкуренцији „екипа 2“.

- Почетак такмичарске сезоне је већ сљедећег мјесеца. У плану су трке националних шампионата Србије и БиХ, као и шампионата Балкана и Европе – најавили су из тима Вука Ћајића.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Спроведена акција „Лако је појас везати“ Рогатица: Спроведена акција „Лако је појас везати“
Тамара Мисирлић у Рогатици – Снага, вјера и љубав као темељ хуманитарног рада Тамара Мисирлић у Рогатици – Снага, вјера и љубав као темељ хуманитарног рада
"Видовдан фест" од 19. до 28. јуна у Рогатици "Видовдан фест" од 19. до 28. јуна у Рогатици
Најчитаније
  • Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала
    18h 47m
    0
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    15h 11m
  • Алекса Шантић: „Што те нема“
    20h 7m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    19h 31m
    4
  • Повећан матерински додатак у Српској
    11h 5m
    0