Вук Ћајић из Рогатице освојио седмо мјесто у Грчкој

14.04.2023. 12:59
0
ИЗВОР: katera.news

Прва квалификациона трка европског шампионата за југоисточну зону у мотокросу одржана је протекле недјеље на МX стази Кринидес код Кавале у Грчкој. Близу 300 возача из Румуније, Бугарске, Турске Републике, Сјеверне Македоније, Мађарске, Молдавије, Кипра, Србије и Грчке учествовало је у укупно седам класа.

Вук Ћајић из Рогатице, који и ове године вози за званичну МX репрезентацију Србије, заузео је седмо мјесту у ЕМX конкуренцији.

Вук је у првпј вожњи имао пад и кашњење од 8 минута. Другу вожњу возио је боље и  заузео је веома добру позицију.

Поред европског шампионата ова трка се бодовала за БМУ и национални шампионат Грчке.

Коментари 0
Повезане вијести
У Рогатици реализована акција "Путуј безбједно на одмор" У Рогатици реализована акција "Путуј безбједно на одмор"
„Илиндански сабор“ на Борикама од 31. јула до 2. августа „Илиндански сабор“ на Борикама од 31. јула до 2. августа
Гастро-туристичка манифестација „Боричка питијада“ у недјељу Гастро-туристичка манифестација „Боричка питијада“ у недјељу
Најчитаније
  • Убиство судије Илића
    5h 11m
    48
  • Полиција саопштила да није употријебила силу током службених радњи на Палама
    10h 26m
    45
  • Којић затражио објашњење МУП-а о полицијској акцији у дискотеци „Енигма“
    12h 57m
    0
  • Паљанка Софија Шкипина први дипломирани економиста са просјеком 10,00 у историји факултета
    14h 12m
    6
  • "Љубав је ваљда једина ствар на свету коју не треба објашњавати ни тражити јој разлог“
    13h 45m
    0