За Источно Сарајево 300.000 КМ из Компензационог фонда

27.12.2022. 11:01
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Управни одбор Компензационог фонда Републике Српске данас је, на 24. телефонској сједници, прихватио Информацију о захтјеву Града Источно Сарајево за финансијску помоћ.

Управни одбор Компензационог фонда Републике Српске сагласан је да се Граду Источно Сарајево уплате финансијска средства из Компензационог фонда Републике Српске, у укупном износу од 300.000 КМ, ради превазилажења посљедица изазваних пандемијом корона вируса, саопштено је из Бироа Владе.

Управни одбор Компензационог фонда Републике Српске данас је прихватио Информацију о реализацији и расподјели средстава за помоћ јавним кухињама, те одобрио финансијску помоћ, у укупном износу од 150.000 КМ, организацијама које путем јавних кухиња пружају помоћ најугроженијим грађанима Републике Српске. Наведена средства биће распоређена: Црвеном крсту Републике Српске, Пале, УГ “Мозаик пријатељства”, Бања Лука, УГ “Оптимисти”, Приједор, УГ “Хљеб живота”, Приједор, УГ “МДД Мерхамет”, Бања Лука, УГ “МДД Мерхамет”, Козарска Дубица, УГ “МДД Мерхамет”, Нови Град, УГ “Искра”, Нови Град и УГ “Емаус”, Сребреница.

Коментари 0
Повезане вијести
Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ! Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ!
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 20m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    6h 21m
    2
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    5h 25m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 23m
    0
  • Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
    5h 37m
    0