За малишане из Источне Илиџе организован Дан отворених врата (ФОТО)

29.03.2022. 13:10
1
ИЗВОР: katera.news

Полицијска станица Источна Илиџа организовала је Дан отворних врата за најмлађе суграђане, поводом обиљежавања Дана полиције Републике Српске  и 30 година постојања и рада Министарства унутрашњих послова Републике Српске.

Дјеци из вртића "Игра нам је храна" и "Машин свијет" приказана је опрема и средства која полицијски службеници користе у свакодневном раду.

Из Полицијске станице Источна Илиџа истакла су да кроз овакве активности настоје најмлађим суграђанима указати на то да је полицијски службеник њихов пријатељ, да је ту да их заштити и буде им на услузи.

Малишани нису крили своје одушевљење униформом, полицијским аутомбилима и опремом, а многи од њих изразили су жељу да буду полицијски службеници.

  • Слика
  • Слика
  • Слика

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Srpcici 31.03.2022. 21:41
    Srpcici,Srpcici neka ste zivi I zdravi.
Повезане вијести
"Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона" Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
Најчитаније
  • Град Катера у Босни
    10h 50m
    7
  • Мирончук Сергеј Александрович, руски добровољац који је дао живот за Републику Српску (ФОТО)
    3h 10m
    23
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    23h 20m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 49m
    0
  • Изречена пресуда Кецмановићима: Родитељи дјечака убице иду у затвор
    8h 56m
    0