За најмлађе каратисте ,,Гласинца” шест медаља

24.02.2021. 09:25
0
ИЗВОР: Срна

Најмлађи чланови соколачког Карате клуба “Гласинац” освојили су шест бронзаних медаља на Међународном такмичењу “Српска опен 2021” у Бањалуци, рекао је Срни тренер овог клуба Миодраг Боровчанин.

Боровчанин је изразио задовољство због освојених медаља, након дужег прекида у одржавању турнира због пандемије вируса корона, додавши да су свима недостајала такмичења на којима би каратисти могли показати шта су научили.

На “Српска опену 2021” бронзане медаље освојили су најмлађи каратисти Павле Петрушић /10/, Стефан Јањуш /10/, Кристијан Грујић /11/ Сара Пилиндавић /12/, Марија Марковић /13/ и Ђорђе Петрушић /13/.

У Карате клубу “Гласинац” очекују успјех својих чланова и на Првенству Републике Српске за сениоре које ће бити одржано крајем прве седмице марта.

На Међународном такмичењу у каратеу “Српска опет”, одржаном јуче у организацији Карате савеза Републике Српске, наступило је 620 такмичара из пет земаља и 56 клубова.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Трамп Млађи завршио посјету Бањалуци Трамп Млађи завршио посјету Бањалуци
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Грујо Новаковић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Грујо Новаковић
Доналд Трамп Млађи долази у Бањалуку Доналд Трамп Млађи долази у Бањалуку
Најчитаније
  • Живот и смрт владике Варнаве Настића (1914-1964): Епископ који је одбио Павелића
    5h 58m
    4
  • Источно Сарајево: Пронађен кокаин, једно лице лишено слободе
    18h 58m
    2
  • На данашњи дан рођена бака Роса Кончар
    10h 15m
    2
  • У четвртак отварање Парка великана српског здравства у Источном Сарајеву
    13h 13m
    3
  • Отворене нове просторије Комуналног предузећа "Рад"
    11h 54m
    0