За новац примио 23 вакцине против вируса корона у име других

25.11.2021. 09:52
0
ИЗВОР: Срна

Један Словенац примио је 23 вакцине против вируса корона, али не из страха од заразе, већ за новац, у име других лица, пишу словеначки медији.

За примање вакцине против вируса корона у Словенији је довољно показати картицу о здравственом осигурању на којој нема фотографије.

Ово није јединствен случај, пошто је већ раније портал "Свет 24" објавио информацију о Словенцу који се вакцинисао шест пута.

Коментари 0
Повезане вијести
Русија одобрила клиничку примјену вакцине против меланома Русија одобрила клиничку примјену вакцине против меланома
Пси у Словенији од данас не смију да буду везани у кућном окружењу Пси у Словенији од данас не смију да буду везани у кућном окружењу
У Словенији заказан референдум о асистираном умирању У Словенији заказан референдум о асистираном умирању
Најчитаније
  • Ово су четири најбоља напитка за јачање имунитета
    23h 31m
    31
  • Бјелица: Снијег непрестано пада, али се одржава проходност путева
    20h 25m
    0
  • На подручју општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа засад нема већих проблема у саобраћају
    20h 29m
    0
  • Правила и значај Божићног поста
    21h 28m
    0
  • Сјећање на Магдалену Влашки и храброст једног малог анђела
    2h 9m
    0