За викенд 40 чланова ЏЏК "Славија" полаже за ученичке појасеве

23.12.2021. 19:49
0
ИЗВОР: Катера

Наредног викенда у просторијама Џиу џицу клуба Славија у Источном Сарајеву одржаће се полагање ученичких појасева за 40 чланова клуба.

За жути појас полагаће 29 кандидата, за наранџасти појас пет кандидата, за зелени појас два кандидата и за плави појас четири кандидата, саопштено је из ЏЏК Славија за портал Катера.

Кандидати ће имати прилику да полажу испред ДАН комисије Џиу џицу савеза Републике Српске.

Полагање за појас представља посљедњу активност у 2021. Години, која је у клубу означена као јако успјешна. 

Коментари 0
Повезане вијести
Три такмичара „Славије“ у репрезентацији Српске на Европском првенству Три такмичара „Славије“ у репрезентацији Српске на Европском првенству
У Џију-џицу клубу „Славија“ тренирају 42 жене У Џију-џицу клубу „Славија“ тренирају 42 жене
Готовац, Гојмерац и Квргић мајстори џију-џице Готовац, Гојмерац и Квргић мајстори џију-џице
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 41m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    15h 52m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    8h 19m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    19h 24m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 38m
    0